MH reality, s. r. o. - realitní kancelář

kompletní realitní servis v oblasti Mnichova Hradiště - prodej, pronájem a výkup nemovitostí (byty, domy, chaty, kanceláře, komerční objekty a pozemky)

Developerský projekt Za Zámkem

Developerský projekt Za Zámkem

Stavební pozemky, řadové domy a rodinně domy na klíč najdete v lokalitě Za zámkem v severní části Mnichova Hradiště, v těsné blízkosti státního zámku a jeho zámecké zahrady.

 
Specifikace
Mnichovo Hradiště.00m2
3.469.000,- Kč
Prodej  

Nabízíme vám komplexní řešení vašeho bydlení. U nás získáte stavební pozemek i s domem již od 11.990 Kč měsíčně. Stavební pozemky s rodinným domem na klíč a řadové domy najdete v lokalitě Za zámkem v severní části Mnichova Hradiště, v těsné blízkosti státního zámku a jeho zámecké zahrady. Územní plán Mnichovo Hradiště definuje tuto lokalitu jako pouze pro výstavbu čistého individuálního nízkopodlažního bydlení městského typu, takže se zde nebudou objevovat stavby, které by narušovaly klid místních obyvatel. Ti také mohou ocenit nezapomenutelný výhled na přírodní pamětihodnosti a stavby, které s okolí jsou - například Drábské světničky, vrcholky Krkonoš, Ještěd či hrad Bezděz. Město Mnichovo Hradiště s 8,5 tisíci obyvateli je jednou z bran do do chráněné krajinné oblasti Český ráj. Na druhou stranu leží i v blízkosti dopravních tepen - na dálnici D10 (Mladá Boleslav 10km, Turnov 15km, Liberec 35km, Praha 60km) a železniční trati Praha - Mladá Boleslav - Turnov. Mnichovo Hradiště, jehož centrum bylo vyhlášeno městskou památkovou zónou , disponuje dobrou občanskou vybaveností. Široce rozvětveny jsou sociální služby ( domov důchodců, dům s pečovatelskou službou, poliklinika), kulturní zázemí ( městské divadlo, kino, veřejná knihovna, volnočasové centrum, městské muzeum v barokní budově státního zámku). Rodiny s dětmi ocení síť vzdělávacích institucí: tři mateřské školy, tři základní školy, gymnázium. Stavební pozemky se nacházejí na rozloze cca 80 tisíc m2. Obsahují kompletní inženýrské sítě ( kanalizace, voda, plyn a optická datová síť), které jsou přivedeny na každý stavební pozemek. Výměry jednotlivých pozemků jsou mezi 600m2 a 950m2. Rodinné domy jsou realizovány ve spolupráci se společností RD Rýmařov se slevou 100.000,- Kč. Chceme, aby naše řadové domy zaujaly nejen designem, ale i cenou. Budeme vás průběžně informovat o tom, v jaké fázi jejich realizace je. Můžete také využít služeb našich architektů, kteří vám pomohou s architektonickou studií domu. Dále pro váš můžeme realizovat doprovodné služby, jako jsou například - získání stavebního povolení, projekty staveb, realizace - jakýchkoli částí domu - přípojky, základové desky apod., realizace zpevněných ploch, oplocení, pergol a celých zahrad. Více informací na stránkách www.mnichovohradiste.cz

Kontakt

MH reality, s.r.o.
Jiráskova 269
295 01 Mnichovo Hradiště
okr. Mladá Boleslav
tel.: (+420) 739 352 909
e-mail: info@mhreality.cz