MH reality, s. r. o. - realitní kancelář

kompletní realitní servis v oblasti Mnichova Hradiště - prodej, pronájem a výkup nemovitostí (byty, domy, chaty, kanceláře, komerční objekty a pozemky)

Zprostředkování prodeje
 
V této části našich služeb poskytujeme pomoc při nákupu či prodeji Vašich nemovitostí. Pokud uvažujete o koupi nebo prodeji nemovitosti obraťte se na nás a my vám rádi pomůžeme. Zkonzultujeme s Vámi Vaše záměry, poradíme jakým způsobem nemovitost koupit nebo prodat, nabídneme nejvýhodnější cestu.
Při prodeji nabízíme následující služby: 
 1. Nemovitost prohlédneme a s přihlédnutím k Vašim požadavkům, vývoji cen na trhu nemovitostí a časovému horizontu, kdy chcete prodej realizovat, určíme cenu nemovitosti.
 2. Pokud se na nabízené ceně shodneme, sepíšeme zprostředkovatelskou smlouvu. Doklady potřebné k sepsání zprostředkovatelské smlouvy naleznete zde.
 3. Při sběru všech potřebných dokladů Vám pomůžeme, popřípadě některé z nich sami zajistíme.
 4. Vaši nemovitost zdokumentujeme a vytvoříme tzv. nabídkové expozé (složka, která obsahuje všechny dokumenty potřebné k prodeji, včetně obrázkové dokumentace).
 5. V této fázi bude nemovitost nabídnuta k prodeji. Způsob prodeje je následující:
  1. Nabídnutí našim klientům, kteří podobnou nemovitost shánějí.
  2. Nabídnutí nemovitosti prostřednictvím inzerce na většině realitních serverů.
  3. Nabídnutí nemovitosti na internetových stránkách MH reality.
  4. Nabídnutí nemovitosti na nástěnkách MH reality.
  5. Nabídnutí nemovitosti na intranetových stránkách společností.
  6. V některých případech inzerce v regionálních přílohách celostátních novin.
 6. Zájemcům poskytneme všechny podrobné informace o nemovitosti a zajistíme její prohlídku.
 7. Rozhodne-li se zájemce k nákupu nemovitosti, sepíšeme smlouvu o smlouvě budoucí, ve které je stanoven den podpisu smlouvy kupní. Zájemce po dohodě s Vámi složí zálohu ve výši 10% z kupní ceny. Do podpisu kupní smlouvy připravíme veškeré potřebné doklady. Dále domluvíme vypořádání kupní ceny (způsob úhrady této částky) tak, aby vše bylo pro obě strany naprosto bezpečné. Zde navrhujeme využití notářské úschovy jako nejbezpečnějšího způsobu tohoto vypořádání. Tento (i jiné) způsoby jsme schopni pro Vás zajistit.
 8. Podepsané kupní smlouvy předáme na katastrální úřad ke vkladu, pokud tak sama neučiní ani jedna ze zúčastněných stran.
 9. Jedna kopie podepsané kupní smlouvy bude uložena v našem archivu.

Za tyto služby si realitní kancelář MH reality účtuje provizi 4% z dosažené kupní ceny. K provizi je potřeba připočítat DPH.

Kontakt

MH reality, s.r.o.
Jiráskova 269
295 01 Mnichovo Hradiště
okr. Mladá Boleslav
tel.: (+420) 739 352 909
e-mail: info@mhreality.cz