MH reality, s. r. o. - realitní kancelář

kompletní realitní servis v oblasti Mnichova Hradiště - prodej, pronájem a výkup nemovitostí (byty, domy, chaty, kanceláře, komerční objekty a pozemky)

Základní informace

Stavební pozemky pro výstavbu rodinných domů v lokalitě nazvané Za zámeckým parkem se nacházejí na severním okraji Mnichova Hradiště v okrese Mladá Boleslav v těsné blízkosti státního zámku a jeho zámecké zahrady. V tomto klidném místě, odkud je nezapomenutelný výhled na Drábské světničky, vrcholky Krkonoš, Ještěd, hrad Bezděz a další monumenty, se již nachází 50 rodinných domů z předchozích tří etap výstavby.

Tento projekt je realizován na pozemku o rozloze přes 100 tisíc m2 a zahrnuje výstavbu kompletních inženýrských sítí a jejich přivedení na každý ze 116 stavebních pozemků. V Územním plánu obce Mnichova Hradiště je tato lokalita určena pro výstavbu čistého bydlení městského typu nízkopodlažního, individuálního. Stavební pozemky jsou svými výměrami mezi 730m2 a 1500m2.

Mnichovo Hradiště, obec s rozšířenou působností, je považováno za bránu Českého ráje. Jeho poloha je na rychlostní silnici R10, 60km od Prahy, 10km od Mladé Boleslavi a 35 od Liberce. Město poskytuje svým obyvatelům kompletní občanskou vybavenost – od obchodů a restaurací, přes školku, školy základní a střední (např. gymnázium), zdravotní středisko, policii až ke sportovním areálům.

Kontakt

MH reality, s.r.o.
Jiráskova 269
295 01 Mnichovo Hradiště
okr. Mladá Boleslav
tel.: (+420) 739 352 909
e-mail: info@mhreality.cz