MH reality, s. r. o. - realitní kancelář

kompletní realitní servis v oblasti Mnichova Hradiště - prodej, pronájem a výkup nemovitostí (byty, domy, chaty, kanceláře, komerční objekty a pozemky)

Financování nemovitostí 

Dovolujeme si Vám nabídnout pomoc při zajištění financování nemovitostí. Naším cílem je připravit a zpracovat klientovi kompletní finanční nabídku a poskytnout profesionální a bezplatný servis.

Naše produktové portfolio představuje kompletní produktový sortiment hypotečních bank a umožňuje zajištění nejvýhodnějšího financování, které je na trhu pro klienta dostupné. Bezplatně zpracováváme všechny typy hypotečního financování, úvěry ze stavebního spoření a americké hypotéky.

Tato služba Vám je nabízena na základě naší spolupráce s jednotlivými bankami a významnou společností na českém finančním trhu, která se specializuje na finanční poradenství a na hypoteční financování fyzických osob.

 
Využitím našich služeb získáte:

 - Kompletní a bezplatné informace o možnostech financování z nabídky všech bank na jednom místě. Náš makléř Vám zpracuje analýzu Vaší hypotéky od každého našeho partnerského bankovního domu, poskytne kompletní informace o podmínkách schválení hypotečního úvěru, které musíte splnit v daných bankovních domech a pomůže s výběrem toho nejvhodnějšího finančního produktu pro Vás. Zvolený finanční produkt Vám kompletně a bezplatně zajistí.

 - Nemusíte obcházet jednotlivé bankovní domy, vést složitá jednání, zajišťovat a kompletovat podklady pro vyřízení hypotečního úvěru. Náš hypoteční makléř za Vás převezme celkovou koordinaci a vyřizování úvěru.

 - Samozřejmostí je profesionální a individuální servis klientovi po celou dobu trvání úvěru.

 - Veškeré finanční služby našich makléřů jsou klientům poskytovány zdarma.

Kontakt

MH reality, s.r.o.
Jiráskova 269
295 01 Mnichovo Hradiště
okr. Mladá Boleslav
tel.: (+420) 739 352 909
e-mail: info@mhreality.cz